Wirtualne biuro

Pamiętaj, że adres rejestracyjny firmy to jednocześnie adres korespondencyjny. Możesz go dowolnie używać do celów marketingowych (na stronach www, wizytówkach, ulotkach, itp.). Przy założeniu spółki oraz skorzystaniu z naszego wirtualnego biura w pakiecie 12 miesięcy, za pierwszy miesiąc płacisz 1 zł!

Wirtualne biuro to idealne rozwiązanie dla nowo powstałych firm, które chcą rozpocząć działalność gospodarczą. Oferujemy adres siedziby wraz z obsługą korespondencji.

Oferujemy wirtualne adresy:

  • Warszawa
  • Lublin
Wirtualne biuro już od 65 zł netto miesięcznie

W ramach oferty otrzymają Państwo:

  • możliwość rejestracji firmy pod wybranym adresem
  • miejsce spotkań z Klientami wraz z obsługą sekretarską
  • zarządzanie korespondencją
  • obsługa połączeń telefonicznych i faksowych

Dlaczego warto wybrać LAW BUSINESS FINANCE

Komfort i wygoda

Bezpłatnie przygotujemy i zgłosimy wszelkie zmiany w urzędach w Twoim imieniu. Jedyne, co musisz zrobić, to dostarczyć nam potrzebne dane i podpisać dokumenty.

Szybki start firmy

Rozpoczniesz działalność nawet w ciągu kilku godzin od pierwszego kontaktu. Mamy w ofercie wiele gotowych spółek, które możesz nabyć, unikając czekania na realizację formalności.

Bezpieczeństwo

Jedynym wspólnikiem i założycielem oferowanych spółek jest LAW BUSINESS FINANCE. Gwarantujemy notarialnie brak długów i zobowiązań sprzedawanych spółek.

Doświadczenie

Zaufało nam już ponad 200 klientów. Wielu z nich korzysta z naszych usług nieprzerwanie od kilku lat, doceniając najwyższy standard i jakość obsługi.

Dołącz do naszych zadowolonych klientów


+48 570 349 111
w dni robocze 8:00 - 20:00