Obsługa prawna

Każdy przedsiębiorca podczas prowadzenia działalności spotyka się z sytuacjami, podczas któych zmuszony jest skorzystać z pomocy w zakresie prawa. Nasi specjaliści pomogą Państwu rozwiązać większość problemów prawnych napotkanych podczas prowadzenia działalności.

Pozwól nam pomóc!

Opisz swój problem, a my przedstawimy Ci ofertę i czas realizacji powierzonego zadania.

1Rejestracja zmian w spółkach
  • Zmiana Zarządu
  • Zmiana wspólników
  • Zmiana przedmiotu działalności (PKD)
  • Zmiana siedziby
  • Zmiana nazwy
  • Inne
2Podwyższanie kapitału zakładowego
W trakcie prowadzenia biznesu często okazuje się, że kapitał zakładowy początkowo ustanowiony okazuje się za niski. Może być to spowodowane m.in. chęcią dokapitalizowania spółki, przystąpieniem nowego wspólnika lub względami wizerunkowymi. Wówczas wspólnicy podejmują decyzję o podwyższeniu kapitału zakładowego. Nasi specjaliści pomogą Państwu przeprowadzić ten proces szybko i sprawnie.
3Likwidacje spółek
Rzeczywistość biznesowa jest często trudna do zaplanowania, dlatego w toku prowadzenia działalności gospodarczej może okazać się, że wspólnicy podejmują decyzję o zakończeniu prowadzenia spółki. Nasi specjaliści pomogą Państwu uporać się z wszelkimi formalności związanymi z likwidacją spółki.
4Zabezpieczenia interesów wspólników
Spółka... kojarzy się i zwykle jest umową pomiędzy co najmniej dwiema osobami. Dlatego też warto już na samym początku sporządzić solidną umowę, której zapisy będą odzwierciedlały ustalenia i oczekiwania każdego ze wspólników. Mówi się, że umowy sporządza się na "złe czasy". Pozwól nam zabezpieczyć Twój interes.
5Przeprowadzenie aportu
Planujesz przenieść nieruchomość lub inne aktywo do spółki? To nic innego jak aport, czyli wniesienie wkładu innego niż pieniądze do spółki. Z tym rozwiązaniem wiąże się wiele korzyści. Zadzwoń, opowiemy.
6Przekształcenia
Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i chciałbyś skorzystać z innych, bardziej bezpiecznych forma prawnych, ale martwisz się że otwarcie spółki będzie wiązało się z zaczynaniem wszystkiego od nowa? To nie prawda. Skorzystaj z rozwiązania jakie daje przekształcenie, dzięki czemu zachowasz ciągłość swojego biznesu. Nasi prawnicy wytłumaczą wszelkie zagadnienia i pomogą przejść przez ten proces z pełnym komfortem dla Ciebie i Twoich współpracowników. Co ważne, przekształcić możemy nie tylko jednoosobową działalność gospodarczą, ale również spółkę w inną spółkę!

Nasz zespół składa się z ludzi otwartych na każde wyzwania jakie Państwo stawiacie przed nami każdego dnia. Posiadamy wielu specjalistów, jak również szeroko rozwinięte kontakty biznesowe w całej Europie, dzięki czemu staramy się działać globalnie.

Zachęcamy do współpracy.

Dołącz do naszych zadowolonych klientów


+48 570 349 111
w dni robocze 8:00 - 20:00