Gotowe spółki na sprzedaż

W ofercie LAW BUSINESS FINANCE Sp. z o.o. znajdą Państwo gotowe spółki nie posiadające żadnej historii, które są prawnie czystymi podmiotami, posiadającymi wszystkie niezbędne atrybuty formalne potrzebne do rozpoczęcia działalności. Każda gotowa spółki, posiada nadany numer NIP, KRS, REGON.

Co ważne, każda gotowa spółka będąca w naszej ofercie jest wolna od jakichkolwiek zobowiązań, na co udzielamy gwarancji notarialnej podczas wizyty u notariusza. Daje to Państwu pewność braku istnienia ewentualnej negatywnej historii spółki.


Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie marketingu bezpośredniego przez spółkę TAX SPECTRUM SP.ZOO dotyczące oferowanych produktów i usług przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących (np. wysyłanie sms, e-mail, kontaktowanie się przez telefon), przy wykorzystaniu moich danych osobowych. Pełna treść klauzuli

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od spółki TAX SPECTRUM SP.ZOO informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Pełna treść klauzuliDlaczego warto wybrać LAW BUSINESS FINANCE

Komfort i wygoda

Bezpłatnie przygotujemy i zgłosimy wszelkie zmiany w urzędach w Twoim imieniu. Jedyne, co musisz zrobić, to dostarczyć nam potrzebne dane i podpisać dokumenty.

Szybki start firmy

Rozpoczniesz działalność nawet w ciągu kilku godzin od pierwszego kontaktu. Mamy w ofercie wiele gotowych spółek, które możesz nabyć, unikając czekania na realizację formalności.

Bezpieczeństwo

Jedynym wspólnikiem i założycielem oferowanych spółek jest LAW BUSINESS FINANCE. Gwarantujemy notarialnie brak długów i zobowiązań sprzedawanych spółek.

Doświadczenie

Zaufało nam już ponad 200 klientów. Wielu z nich korzysta z naszych usług nieprzerwanie od kilku lat, doceniając najwyższy standard i jakość obsługi.

+48 570 349 111
w dni robocze 8:00 - 20:00